Image

Наша компанія виконує повний спектр послуг пов'язаний із встановленням та обслуговуванням кліматичного обладнання. Ми займаємось встановленням передпускових підігрівачів для вашого транспортного засобу.

Передпусковий обігрівач – це незамінна річ у холодну пору року. Що може бути гіршим, ніж сидіти в холодній машині, чекаючи, коли та нагріється? Наша компанія пропонує установку передпускового обігрівача із системою управління. Навіщо чекати доки машина прогріється і витрачати на цей час? Достатньо лише скористатися вбудованою системою керування і машина сама запустить цей процес. Через кілька хвилин ви можете сісти у теплий салон автомобіля та насолодитися комфортною поїздкою.

Наша компанія пропонує послугу встановлення передпускових підігрівачів за доступною вартістю. Ми працюємо з офіційними постачальниками кліматичного обладнання. Вся продукція має сертифікати, а це означає, що встановлена ​​система передпускового обігріву матиме високу ефективність.

Також фахівці нашої компанії здійснять діагностику вже встановлених передпускових підігрівачів. Якщо ви помічаєте проблеми в роботі системи – довірте цю роботу професіоналам. Наші досвідчені фахівці швидко знайдуть причину поломки. За допомогою спеціалізованого обладнання нам вдається безпомилково зрозуміти причини несправностей та оперативно їх усунути.

Всі наші фахівці мають сертифікати, що підтверджують їхню кваліфікацію. У роботі ми використовуємо новітні розробки у сфері кліматичного обладнання для транспортних засобів.

«Клімат Авто» – це якісні послуги доступні для всіх.

Потрібна установка?

Повітряні автономні обігрівачі (фени)

Image

Рідинні передпускові підігрівачі (тосольні)

Image

Потрібна допомога?