Image

Автокондиціонери вже давно стали незамінним елементом автомобіля. Вони забезпечують комфортну температуру перебування в салоні влітку та взимку. Система кондиціювання автомобіля складається з численних з'єднань, трубок, прокладок. Деякі з них з часом стають непридатними. Тоді відбувається витік рідини, розгерметизації та вихід кондиціонера з ладу. Зазвичай ремонт коштує дорожче за діагностику, яку фахівці рекомендують проводити регулярно.

Ми радимо проводити діагностику кондиціонера в автомобілі кожні шість місяців. Це убереже вас від додаткових витрат і дозволить зберегти автомобіль у хорошому стані. Фахівці нашого сервісу – це професіонали своєї справи. Вони мають достатньо досвіду та навичок, щоб правильно провести діагностику системи. Наші співробітники проводять ремонт автокондиціонерів Дніпро, якщо при діагностиці були виявлені пошкодження.

Також ми надаємо послуги заправки фреоном кондиціонерів. Сервіс автокондиціонерів дозволяє заощадити гроші на дорогі ремонти та запобігти поломкам. Ми працюємо на спеціалізованому устаткуванні, що дозволяє швидко провести діагностику транспортного засобу. Бажаєте дізнатися більше? Зв'яжіться з нами за номерами, наведеними у вкладці «Контакти». Наші фахівці проконсультують вас і дадуть відповіді на ваші запитання.

Потрібна консультація?

Як ми працюємо

01.
Image

Діагностика

Перед виконанням ремонтних робіт досвідчені фахівці нашої компанії проводять діагностику неполадок за допомогою спеціалізованого обладнання. Ми швидко визначаємо проблему та знаходимо методи її вирішення.
02.
Image

Ремонт

Кожен працівник нашої компанії – досвідчений висококваліфікований сертифікований спеціаліст. Ремонт проводиться з урахуванням нових розробок у сфері кліматичного обладнання. Усі роботи виконуються якісно.
03.
Image

Гарантія

Ми впевнені як свої роботи і цінуємо час своїх клієнтів. Завдяки якісним витратним матеріалам та деталям, на кожну послугу ми надаємо гарантію. Залежно від виду ремонтних робіт, гарантія дається терміном від шести місяців до року.

Потрібна допомога?