Image

Наша компанія надає повний комплекс послуг у сфері кліматичного обладнання. Ми займаємося встановленням систем автомобільного кондиціювання та автономного опалення. Крім цього, ми проводимо діагностику роботи систем і за необхідності виконуємо їх ремонт. Ми працюємо не лише з автомобілями, а й з водним та повітряним транспортом!

"Клімат Авто" займає лідируючі позиції на ринку установки та обслуговування систем кліматичного обладнання для транспорту. Наша компанія працює з липня 1995 року, а це означає, що ми більше 25 років даруємо нашим клієнтам можливість отримати комфортні умови поїздки влітку та взимку.

Наше спеціалізоване СТО виконує повний комплекс послуг із встановлення та обслуговування систем кліматичного обладнання. Наші працівники – це висококваліфіковані спеціалісти з великим досвідом роботи. У роботі ми використовуємо дороге спеціалізоване обладнання. Завдяки цьому ми можемо швидко діагностувати проблему системи та оперативно усунути неполадки. Наші спеціалісти регулярно підвищують свою кваліфікацію. У роботі ми застосовуємо останні розробки у сфері кліматичного обладнання транспортних засобів.

"Клімат Авто" співпрацює з відомими виробниками кліматичного обладнання. У нас є власний склад запчастин для транспортних засобів, а це означає, що обслуговування та ремонт відбувається швидко та якісно. Ми виконуємо роботи будь-якої складності за короткий термін. На весь комплекс послуг поширюється гарантія від шести місяців до року.

Наша перевага

Якість

Сертифіковані фахівці швидко та якісно діагностують поломку. Ми працюємо на дорогому спеціалізованому устаткуванні. Наші роботи проходять навчання і мають великий досвід роботи. Вибираючи "Клімат Авто", ви отримуєте гідний сервіс за доступною ціною.

Власний склад

За довгі роки ми сформували свій склад деталей. Ремкомплекти та інші деталі у достатній кількості знаходяться у нас на складі, що, в свою чергу, збільшує швидкість нашої роботи. На всі придбані деталі ми даємо гарантію від заводу виробника.

Гарантія

На виконані роботи, а також куплені у нас запчастини та витратні матеріали ми даємо гарантію. Ми надаємо повний комплекс послуг з автокондиціонерів та автономних обігрівачів, на всі роботи виконані на нашому СТО даємо гарантію від 6 до 12 місяців.

Наші напрямки

Автономні обігрівачі

Image

Автокондиціонери

Image

Потрібна допомога?