Image

Бажаєте встановити систему кліматичного обладнання у вашому авто? Довіряйте справу професіоналам! Наша компанія пропонує широкий спектр послуг із встановлення та обслуговування автокондиціонерів. Наш інтернет-магазин автокондиціонерів пропонує великий вибір різних систем кліматичного обладнання для авто. Ми гарантуємо високу якість нашого товару та надаємо доступні ціни.

Якщо в процесі діагностики автокондиціонера з'ясовується, що система потребує ремонту або заміни запчастин, у нашому інтернет-магазині можна придбати запчастини за демократичними цінами від перевірених виробників. Запчастини для автокомпресорів мають сертифікати якості. Ми надаємо гарантію на наш товар та наші послуги.

Якщо ви хочете зробити діагностику та ремонт системи кондиціювання автомобіля самостійно, зверніть увагу на ремкомплект для автомобільного кондиціонера. Наші досвідчені фахівці допоможуть підібрати потрібні запчастини та проконсультують у питанні ремонту та запчастин.

Наш сервіс займається ремонтом кондиціонерів будь-якої складності. Ми робимо зварювання з'єднань, трубок, випарника, виготовляємо шланги та ремонтуємо їх, замінюємо підшипники, робимо ремонт електрики кондиціонера, проводимо антибактеріальне очищення кондиціонера та труб. Досвідчені фахівці зроблять ретельну діагностику. Ми використовуємо дороге професійне обладнання, яке дозволяє швидко та точно визначити неполадки. Наші працівники мають достатньо досвіду, щоб проводити ремонт автокондиціонерів Дніпро. Усі запчастини мають сертифікати якості. На всі наші послуги поширюється гарантія. Ми пропонуємо доступні ціни на наші послуги – від 400 грн. Ремонт автокондиціонерів Дніпро лівий берег найкраще робити у нас!

Потрібна консультація?

Як ми працюємо

01.
Image

Діагностика

Перед виконанням ремонтних робіт досвідчені фахівці нашої компанії проводять діагностику неполадок за допомогою спеціалізованого обладнання. Ми швидко визначаємо проблему та знаходимо методи її вирішення.
02.
Image

Ремонт

Кожен працівник нашої компанії – досвідчений висококваліфікований сертифікований спеціаліст. Ремонт проводиться з урахуванням нових розробок у сфері кліматичного обладнання. Усі роботи виконуються якісно.
03.
Image

Гарантія

Ми впевнені як свої роботи і цінуємо час своїх клієнтів. Завдяки якісним витратним матеріалам та деталям, на кожну послугу ми надаємо гарантію. Залежно від виду ремонтних робіт, гарантія дається терміном від шести місяців до року.

Потрібна допомога?