Image

Компанія «Клімат Авто» надає повний комплекс послуг із встановлення та обслуговування кліматичного обладнання для транспортних засобів. Один із напрямків нашої роботи – це кліматичні системи для водного та повітряного транспорту. Створення ідеального клімату

Якщо вам потрібно встановити систему кондиціювання на водний засіб, фахівці нашої компанії нададуть допомогу у виборі обладнання. Ми працюємо з яхтами, спортивними човнами, катерами та іншими водяними засобами. Наші фахівці проведуть розрахунок холодопродуктивності, розрахують необхідну кількість кондиціонерів для установки на суден, здійснять аналіз повітроводів та повітророзподільних грат, а також за необхідності їх монтаж.

Наша компанія співпрацює з офіційними виробниками кліматичних систем для водного транспорту, що є гарантом високої якості продукції, з якою ми працюємо. Усі кліматичні блоки встановлюються кваліфікованими фахівцями.

Для повітряного транспорту ми використовуємо товар перевірених виробників. Кліматичні установки нового покоління дозволяють підтримувати стабільну температуру на борту, очищають повітря від пилу та вологості. Наші досвідчені фахівці проведуть встановлення клімат-системи, діагностику та обслуговування систем.

Наше СТО – це вузькоспеціалізований сервіс. Наша команда – це професіонали своєї справи. Усі спеціалісти мають відповідну освіту, а вся продукція – сертифікати. Ми працюємо на спеціалізованому обладнанні, що дозволяє проводити діагностику, встановлення та обслуговування кліматичних систем швидко та якісно. Вибираючи Клімат Авто, ви отримуєте гідний сервіс за розумною ціною.

Потрібна установка?

Наші напрямки

Автономні обігрівачі

Image

Автокондиціонери

Image

Потрібна допомога?