Клімат авто
Ремонт, встановлення та заправка автокондиціонерів
Автономні обігрівачі

Клімат

Авто

#НІ ВІЙНІ

Ми працюємо! Ціни 2021 року!Наша компанія – лідер у сфері встановлення та обслуговування автомобільних систем кліматичного контролю. Ми вже понад 20 років працюємо у цій сфері. Численні відгуки задоволених клієнтів підтверджують нашу кваліфікацію та якісне виконання робіт. Використання останніх розробок у сфері кліматичного обладнання та спеціалізоване обладнання – це запорука швидкого виконання установки, діагностики та ремонту системи.

Наша перевага

Якість

Сертифіковані фахівці швидко та якісно діагностують поломку. Ми працюємо на дорогому спеціалізованому устаткуванні. Наші роботи проходять навчання і мають великий досвід роботи. Вибираючи "Клімат Авто", ви отримуєте гідний сервіс за доступною ціною.

Власний склад

За довгі роки ми сформували свій склад деталей. Запчастини для автокондиціонерів та автономних обігрівачів у достатній кількості знаходяться у нас на складі, що у свою чергу збільшує швидкість нашої роботи. На всі отримані деталі ми даємо гарантію.

Гарантія

На виконані роботи, а також куплені у нас запчастини та витратні матеріали ми даємо гарантію. Ми надаємо повний комплекс послуг з автокондиціонерів та автономних обігрівачів, на всі роботи виконані на нашому СТО даємо гарантію від 6 до 12 місяців.

Наші напрямки

Автономні обігрівачі

Image

Автокондиціонери

Image

Як ми працюємо

01.
Image

Діагностика

Перед виконанням ремонтних робіт досвідчені фахівці нашої компанії проводять діагностику неполадок за допомогою спеціалізованого обладнання. Ми швидко визначаємо проблему та знаходимо методи її вирішення.
02.
Image

Ремонт

Кожен працівник нашої компанії – досвідчений висококваліфікований сертифікований спеціаліст. Ремонт проводиться з урахуванням нових розробок у сфері кліматичного обладнання. Усі роботи виконуються якісно.
03.
Image

Гарантія

Ми впевнені як свої роботи і цінуємо час своїх клієнтів. Завдяки якісним витратним матеріалам та деталям, на кожну послугу ми надаємо гарантію. Залежно від виду ремонтних робіт, гарантія дається терміном від шести місяців до року.

Потрібна допомога?