Image

Жоден сучасний автомобіль не обходиться без системи кондиціювання. Завдяки такій системі температура в салоні стає комфортною для перебування в будь-яку пору року. Щоб покращити тиск у системі кліматичної установки, використовуйте компресор для автокондиціонера. У більшості випадків, встановлення компресора для авто – це незамінна процедура. Важливо підібрати якісний товар та знайти фахівців, які зроблять установку.

Наша компанія пропонує послугу встановлення компресора для авто. У нас ви можете купити компресор кондиціонера за доступною ціною. Ми працюємо лише з перевіреними постачальниками. Усі запчастини мають сертифікати якості. Наші досвідчені фахівці зроблять установку компресора у Дніпрі швидко та надійно. Ми гарантуємо всі наші роботи. У нас можна встановити компресор кондиціонера ланос, Skoda, Toyota та для інших марок автомобілів.

Якщо у вас є новий компресор або компресор, ми зробимо діагностику і встановимо деталь на ваш автомобіль. Гарантія на компресори для авто не видається. Також ми надаємо послугу ремонт компресора авто.

Бажаєте дізнатися більше? Зв'яжіться з нами за номерами, наведеними у вкладці «Контакти». Наші фахівці проконсультують вас і дадуть відповіді на ваші запитання.

Потрібна консультація?

Як ми працюємо

01.
Image

Діагностика

Перед виконанням ремонтних робіт досвідчені фахівці нашої компанії проводять діагностику неполадок за допомогою спеціалізованого обладнання. Ми швидко визначаємо проблему та знаходимо методи її вирішення.
02.
Image

Ремонт

Кожен працівник нашої компанії – досвідчений висококваліфікований сертифікований спеціаліст. Ремонт проводиться з урахуванням нових розробок у сфері кліматичного обладнання. Усі роботи виконуються якісно.
03.
Image

Гарантія

Ми впевнені як свої роботи і цінуємо час своїх клієнтів. Завдяки якісним витратним матеріалам та деталям, на кожну послугу ми надаємо гарантію. Залежно від виду ремонтних робіт, гарантія дається терміном від шести місяців до року.

Потрібна допомога?