Image

Наша компанія надає повний комплекс послуг із встановлення, діагностики та ремонту кліматичного обладнання для транспортних засобів. Встановлення автономного опалення в автомобілі – один із напрямків нашої компанії.

Автономне опалення дозволяє швидко та економічно нагріти повітря у салоні. Встановлення такої системи повністю виправдане, оскільки без неї автомобіль не зможе повноцінно функціонувати. Якщо штатний прилад опалення не може функціонувати внаслідок поломки або недостатніх характеристик, то встановлення автономного опалення – першочергова дія для власника автомобіля, особливо якщо мають місце регулярні поїздки на довгі дистанції. Перевитрата палива, при використанні штатного приладу становить кілька сотень літрів за рік!

Ремонт автономних обігрівачів складних технологічних процесів, які потребують великої кількості витратних матеріалів і заміни деталей, що вийшли з ладу. За більш ніж 25-річний досвід роботи ми сформували великий склад деталей, що дозволяє прискорити ремонт обігрівача. На всі виконані роботи та куплені запчастини ми даємо гарантію!

Встановлення автономного опалення – це найкраще рішення для Вашого автомобіля. Це чудовий спосіб швидко та безпечно нагріти салон. При цьому ви продовжуєте термін експлуатації транспортного засобу та зменшуєте витрати палива.

Ми займаємося встановленням, діагностикою та ремонтом автономного опалення для транспортних засобів. "Клімат Авто" - це спеціалізоване СТО. Наш профіль – це кліматичні системи для автомобілів. У роботі ми використовуємо спеціалізоване обладнання. Усі наші працівники – це висококваліфіковані сертифіковані спеціалісти. Все це служить гарантом швидкої та якісної роботи. На всі послуги ми гарантуємо від шести місяців до року.

Наша компанія понад 20 років працює у сфері встановлення кліматичного обладнання для транспортних засобів. Довіряючи нам, ви отримуєте першокласний сервіс, якісно виконану роботу та гарантію на наші послуги.

Потрібна установка?

Повітряні автономні обігрівачі (фени)

Image

Рідинні передпускові підігрівачі (тосольні)

Image

Потрібна допомога?