Image

Щоб утримувати систему кліматичного контролю авто у належному стані, слід регулярно проводити її діагностику та очищення. Якщо кондиціонер не видає холоду, а в салоні є неприємний запах – це говорить про необхідність очищення автокондиціонера.

Антибактеріальна чистка автокондиціонера повинна проводитися регулярно. Система постійно забивається пилом, який сприяє поширенню плісняви, грибка, бактерій. Дорожній бруд може залишатися між радіаторами, що обов'язково призведе до поломки системи та дорогого ремонту. До того ж відсутність догляду сприяє розвитку корозії.

Чищення кондиціонера авто повинно проводитися регулярно. Ми рекомендуємо це робити кожні шість місяців. На початку слід замінити салонний фільтр, очистити елементи системи та обробити всі елементи антибактеріальним засобом.

Наші досвідчені фахівці зроблять швидке антибактеріальне чищення кондиціонера вашого авто. Ми гарантуємо високу якість роботи та доступні ціни. У нас проводиться чистка кондиціонера ланос, Skoda, Toyota та для інших марок автомобілів.

Потрібна консультація?

Як ми працюємо

01.
Image

Діагностика

Перед виконанням ремонтних робіт досвідчені фахівці нашої компанії проводять діагностику неполадок за допомогою спеціалізованого обладнання. Ми швидко визначаємо проблему та знаходимо методи її вирішення.
02.
Image

Ремонт

Кожен працівник нашої компанії – досвідчений висококваліфікований сертифікований спеціаліст. Ремонт проводиться з урахуванням нових розробок у сфері кліматичного обладнання. Усі роботи виконуються якісно.
03.
Image

Гарантія

Ми впевнені як свої роботи і цінуємо час своїх клієнтів. Завдяки якісним витратним матеріалам та деталям, на кожну послугу ми надаємо гарантію. Залежно від виду ремонтних робіт, гарантія дається терміном від шести місяців до року.

Потрібна допомога?