Автокондиціонери
Ремонт, встановлення та заправка автокондиціонерів

Image

Автомобільна система кондиціювання повітря дозволяє охолоджувати повітря у салоні автомобіля. Завдяки установці обладнання очищується повітря від сторонніх запахів та вологи. У сучасних автомобілях установка кондиціонера – це першочергова дія, оскільки у міських реаліях ми маємо забруднене повітря, постійне осідання пилу та високу температуру повітря за бортом. Кондиціонер корисний не тільки в спеку. Часто водії стикаються із проблемою запотівання вікон, що значно знижує концентрацію на дорозі.

Завдяки системі охолодження повітря перебування в автомобілі стає приємним і комфортним. Це особливо важливо під час поїздок на довгі дистанції.

Наша компанія займається встановленням кондиціонерів у транспортних засобах. Ми працюємо із перевіреними постачальниками якісної продукції. Це знижує ризик поломки. Якщо ви вже встановили кондиціонер, але розумієте, що пристрій не працює на повну потужність, ми продіагностуємо проблему та усунемо неполадки. Пам'ятайте, що проводити роботи з обслуговування систем кондиціювання слід у спеціалізованих СТО. Вузька спеціалізація є гарантом виконання послуг якісно та швидко.

Як ми працюємо

01.
Image

Діагностика

Перед виконанням ремонтних робіт досвідчені фахівці нашої компанії проводять діагностику неполадок за допомогою спеціалізованого обладнання. Ми швидко визначаємо проблему та знаходимо методи її вирішення.
02.
Image

Ремонт

Кожен працівник нашої компанії – досвідчений висококваліфікований сертифікований спеціаліст. Ремонт проводиться з урахуванням нових розробок у сфері кліматичного обладнання. Усі роботи виконуються якісно.
03.
Image

Гарантія

Ми впевнені як свої роботи і цінуємо час своїх клієнтів. Завдяки якісним витратним матеріалам та деталям, на кожну послугу ми надаємо гарантію. Залежно від виду ремонтних робіт, гарантія дається терміном від шести місяців до року.

Потрібна допомога?