Image

Система кондиціювання в автомобілі є незамінною. Автомобілісти знають, наскільки важливо регулярно проводити заправку системи. Причини витоку можуть бути різні. Автомобільні кондиціонери – це складна система, що складається з численних трубок, прокладок, шлангів, сполучень. Не дивно, що іноді система може давати збої. Для нашого регіону характерними є різкі перепади температур, що негативно впливає на систему автокондиціонерів. Якщо ви помітили, що в салоні автомобіля не знижується температура при увімкненому кондиціонері – це говорить про необхідність його заправлення.

Ми рекомендуємо проводити діагностику кондиціонерів кожні 6 місяців. Заправка кондиціонера - це завдання, яке варто довіряти тільки професіоналам. Складна система кондиціювання передбачає використання спеціального обладнання, особливих знань та досвіду.

Заправку автокондиціонерів проводимо за всіма правилами та технічними вимогами конкретної моделі машини та встановленої системи. У роботі використовуємо фреони марок 1234yf, r12, r134а.
Спеціалісти нашої компанії мають достатньо навичок, щоб швидко діагностувати неполадки та заправити кондиціонер. Заправка кондиціонера авто проводиться в нашому сервісі, за допомогою дорогого спеціалізованого обладнання. Довіряйте свій автомобіль професіоналам! Заправка кондиціонера дніпро ціна можна дізнатися, зв'язавшись з нами за номерами, зазначеними у вкладці «Контакти». Наші фахівці проконсультують вас і дадуть відповіді на ваші запитання.

Потрібна консультація?

Як ми працюємо

01.
Image

Діагностика

Перед виконанням ремонтних робіт досвідчені фахівці нашої компанії проводять діагностику неполадок за допомогою спеціалізованого обладнання. Ми швидко визначаємо проблему та знаходимо методи її вирішення.
02.
Image

Ремонт

Кожен працівник нашої компанії – досвідчений висококваліфікований сертифікований спеціаліст. Ремонт проводиться з урахуванням нових розробок у сфері кліматичного обладнання. Усі роботи виконуються якісно.
03.
Image

Гарантія

Ми впевнені як свої роботи і цінуємо час своїх клієнтів. Завдяки якісним витратним матеріалам та деталям, на кожну послугу ми надаємо гарантію. Залежно від виду ремонтних робіт, гарантія дається терміном від шести місяців до року.

Потрібна допомога?