Image

Системи кліматичного контролю для авто – це складні конструкції, які потребують регулярної діагностики. Численні деталі автокондиціонера можуть виходити з ладу через постійну вібрацію, різку зміну температур, неправильну установку. Якщо вчасно не провести діагностику, через якийсь час може знадобитися ремонт системи кліматичного контролю для авто.

Наш сервіс займається ремонтом кондиціонерів будь-якої складності. Ми робимо зварювання з'єднань, трубок, випарника, виготовляємо шланги та ремонтуємо їх, замінюємо підшипники, робимо ремонт електрики кондиціонера, проводимо антибактеріальне очищення кондиціонера та труб. Досвідчені фахівці зроблять ретельну діагностику. Ми використовуємо дороге професійне обладнання, яке дозволяє швидко та точно визначити неполадки. Наші працівники мають достатньо досвіду, щоб проводити ремонт автокондиціонерів дніпро. Усі запчастини мають сертифікати якості. На всі наші послуги поширюється гарантія. Ми пропонуємо доступні ціни на наші послуги – від 400 грн. Ремонт автокондиціонерів дніпро лівий берег найкраще робити у нас!

Потрібна консультація?

Як ми працюємо

01.
Image

Діагностика

Перед виконанням ремонтних робіт досвідчені фахівці нашої компанії проводять діагностику неполадок за допомогою спеціалізованого обладнання. Ми швидко визначаємо проблему та знаходимо методи її вирішення.
02.
Image

Ремонт

Кожен працівник нашої компанії – досвідчений висококваліфікований сертифікований спеціаліст. Ремонт проводиться з урахуванням нових розробок у сфері кліматичного обладнання. Усі роботи виконуються якісно.
03.
Image

Гарантія

Ми впевнені як свої роботи і цінуємо час своїх клієнтів. Завдяки якісним витратним матеріалам та деталям, на кожну послугу ми надаємо гарантію. Залежно від виду ремонтних робіт, гарантія дається терміном від шести місяців до року.

Потрібна допомога?